Хочу спробувати грузинські бренді!

Василий911 16 Апреля 18:34

Всім привіт! Чув багато хорошого про грузинські бренді і хотів би спробувати. Які бренди варто розглянути і де можна купити справжній грузинський бренді в Києві або онлайн?

Комментарии (3)
Ольга589 16 Апреля 18:35 #

Для мене важливий аромат напою. Я завжди прошу у магазині відкрити пляшку і дати спробувати, якщо це можливо. Аромат має бути багатим і складним, з нотками ванілі, дуба або фруктів.

Пушкарева 16 Апреля 18:35 #

Привіт усім! Мені подобається експериментувати, тому я часто купую маловідомі марки бренді та коньяку. Іноді це ризиковано, але так можна відкрити справжні жемчужини!

sanaorlov 16 Апреля 18:37 #

Доброго дня. Обираючи грузинський коньяк https://maudau.com.ua/category/brendi-i-koniak/country_of_origin=gruzija для тематичного вечора, я натрапив на Маудау і був приємно здивований асортиментом.

Замовлення було легко зробити, а описи напоїв дозволили вибрати саме те, що потрібно для особливої атмосфери нашого заходу. Коньяк прийшов у відмінному стані, і смак був надзвичайний. Рекомендую цей інтернет-магазин всім, хто цінує унікальність і якість грузинських алкогольних напоїв.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014