Підготовка до ЗНО з математики, дуже сильний репетитор

ВладиславаЖукова 25 Апреля 19:20

Люди, допоможіть!)) Хоче здати на 195+ Займається кілька років із репетитором, добре вчиться, але розуміє, що наш репетитор на високі бали не підготує. Пробували інших, ще гірше, ніж наш. Випускники минулих років, які здали на дуже високі бали з математики, допоможіть будь ласка порадьте свого репетитора з математики, тільки перевіреного. Напишу пошту, якщо ви зможете дати контакт. Англійська спецшкола, десятикласниця, самій підготуватися не варіант.

Комментарии (2)
Milena29 26 Апреля 08:09 #

Расскажу пример из личного опыта.Репетитор по математике и есть две девочки,одинаково подготовленные,оценки в аттестата одинаковые.
ЗНО:одна сдаёт на 140(сильно нервничает) баллов,вторая-на 190(абсолютно спокойная) баллов.
ВСЁ зависит от ребенка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ксения_Шилова 26 Апреля 18:19 #

хороші репетитори зараз зайняті. Шукайте влітку, коли звільняться. Моя дочка ходить на підготовку з математики (не Київ) – https://buki.com.ua/courses/matematyka/pidhotovka-dpa/ все розписано, зараз нікого додатково взяти немає можливості. Я думаю зараз так у більшості репетиторів, особливо з математики.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014