Як обрати хороше дерев'яне ліжко?

Василий911 27 Марта 17:01

Мені потрібно дерев'яне ліжко, яке було б екологічно чистим і забезпечувало б здоровий сон. Важливо, щоб воно було зроблене з якісного дерева без шкідливих покриттів. Де я можу знайти таке ліжко, і як переконатися в екологічності матеріалів?

Комментарии (2)
Ольга589 27 Марта 17:02 #

Купив екологічне ліжко з натурального дерева для своєї дитини і дуже задоволений. Воно не має жодного запаху хімії, а деревина відчувається дуже приємною на дотик. Перед покупкою переконався, що виробник використовує тільки екологічні лаки та фарби. Раджу шукати сертифікати екологічності продукції.

Пушкарева 27 Марта 17:02 #

Купивала екологічне ліжко з натурального дерева для своєї дитини і дуже задоволена. Воно не має жодного запаху хімії, а деревина відчувається дуже приємною на дотик. Перед покупкою переконалася, що виробник використовує тільки екологічні лаки та фарби. Раджу шукати сертифікати екологічності продукції.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014