Кава чи чай

SashaS_5 9 Октября 2023

Доброго вечора. Якому напою ви віддаєте перевагу? Що вам смакує більше кава чи чай?

Комментарии (14)
Egorov 10 Октября 2023 #

Я зовсім не п'ю кави та не дуже розумію як можна її пити. Мені не подобається гіркий смак кави. Навіть якщо замовляю каву, то тільки лате, коли молока більше ніж кави. 

МОМО 11 Октября 2023 #

Звичайно, що кава. Як на мене, то кава це мистецтво, це неперевершений смак та аромат та традиція. Я віддаю перевагу ніжній вершковій каві, яку готую в капсульній кавомашині Нескафе. Дізнатись більше інформації про каву Нескафе, а також переглянути запропоновані смаки виробником, можна на їх офіційному сайті https://www.nescafe.com/ua/kava/kafe-o-le

Борюсик 27 Ноября 2023 #

Чай зелений, без нічого

Патриция 27 Ноября 2023 #

Варто вам спробувати імбирний чай з куркумою від ТМ YOGODA. Це просто вибух вітамінів. Тут вітаміни С, А, К, Е та групи В, є фолієва кислота, тощо. Я цей чай лише недавно для себе відкрила, але відчуваю, що коли його п'ю, то наповнююся енергією та бадьорістю. В цієї фірми багато прикольних подібних чаїв. Ц вам буде незамінний профілактичний, антибактеріальний, зігрівальний і тонізувальний напій, що має протизапальну дію і багато корисних властивостей.

Onahna 11 Декабря 2023 #

Всегда искал действительно особенный, сотканный из магии чай, и вот я его нашел! В каталоге акцент сделан на китайском чае улун, и это действительно стоит вашего внимания. Чайная лавка Tea Warrior предлагает широкий ассортимент, где каждый найдет свой приоритет и сможет выгодно купить китайский чай улун. Был приятно удивлен низкими ценами и акциями, которые постоянно проводятся. Качество чая - на высоте! И самое лучшее - есть возможность накопления скидок. Безусловно, я рекомендую вам заказать китайский улун в Tea Warrior и насладиться неповторимым вкусом и ароматом этого чудесного напитка.

OksanaOprush 12 Декабря 2023 #

Якось мені більше кава смакує якщо чесно 

DovbushTaras 13 Декабря 2023 #

Доброго вечора. Якому напою ви віддаєте перевагу? Що вам смакує більше кава чи чай?

Однозначно чай! А каву я вживаю ну дуже рідко, певно раз на місяць.... 

TinaNa 14 Декабря 2023 #

В мене все приблизно так само, як і у вас. Тим більше на каву маю не дуже добру реакцію з боку своєї підшлункової, тому із цим напоєм не товаришую.... А от чай просто обожнюю і можу його пити рівно стільки, скільки мені хочеться! Дуже подобається чай дянь хун . Його купувала вже неодноразово та точно знаю, що буду брати ще. Чай надзвичайно смачний та має просто приголомшливий аромат! 

DovbushTaras 4 Января 11:46 #

Знаю такий чай, так само його вже пробував 

OksanaOprush 5 Января 12:38 #

Ребята, я вам хочу сказать, что точно не лишним будет читать отзывы и рейтинги о кофе, чае https://coffeeok.com.ua/reviews и потом только решать, что заказывать и дегустировать дома. Оказывается и чай может быть очень разным, и кофе! И лучше послушать мнения других покупателей, чтоб точно быть уверенным в своём выборе 

Filatov 6 Марта 20:22 #

Мені завжди більше подобалась кава

Tamillata 6 Марта 21:43 #

Я завжди замовляю Якобс 3 в 1 https://spacecoffee.com.ua/p1027382338-kofejnyj-napitok-jacobs.html одразу упаковками. Бо скільки б різної кави чи чаю у мене не було вдома на вибір, цей напій — мій незмінний фаворит. Завжди можна швидко та легко приготувати та насолодитися чашкою гарячого смачного напою.

Egorov 3 Апреля 20:00 #

А мені все ж більше кава смакує. Також люблю розчинну.

Bler 3 Апреля 21:18 #

Хороша розчинна кава в METRO https://www.metro.ua/chomu-metro/products/bezalkogolni-napoi/kava-i-kakao/rozchinna-kava завжди є в асортименті. Я тут замовляю каву, чай та інші продукти. Тут вигідні ціни на гурт. Можете переглядати роздрібні та гуртові ціни та побачите, яка вигода буде. Краще купувати все із запасом, так я і роблю.

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014