Може хтось порекомендувати хороший хостинг?

Sasha5 17 Января 00:14

Привіт, друзі! Я новачок у створенні свого сайту і шукаю надійний хостинг. Може хтось поділитися досвідом і порекомендувати хороший хостинг?

Комментарии (3)
sun55 17 Января 22:51 #

Радий бачити нових ентузіастів. Я особисто використовував кілька хостинг-провайдерів, і ось мій найкращий досвід був із https://hostiq.ua/ukr/ . Цей український хостинг-провайдер надає чудові послуги, включно з високою продуктивністю, надійністю та відмінною підтримкою. Ціни у HostIQ цілком конкурентоспроможні. Вони пропонують різні тарифи, починаючи від базових для новачків до більш розширених для професіоналів. Так що, думаю, ви знайдете оптимальний варіант під свої потреби. Обов'язково подивіться їхні тарифи на сайті.

hanna23 19 Января 00:00 #

Також зверни увагу на рівень підтримки. Хостинг із хорошою службою підтримки заощадить багато часу в разі проблем. Краще обрати той, де є цілодобова підтримка.

valdis 17 Февраля 23:26 #

Спасибо! 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014