Порадьте, будь ласка, хороший дом престарілих

Artem13 28 Февраля 20:51

Доброго дня. Порадьте, будь ласка, хороший дом престарілих. Для батька. Тільки прошу не кидати тут в мене тапками. Мені й так нелегко далося це рішення. Батько потребує постійного догляду, а я на роботі. Не можу я йому дати зараз те, що потрібно.

Комментарии (3)
Елена17 28 Февраля 20:54 #

Я щодо "кидати тапками". Той, хто не доглядав за хворими родичами, не спав ночами, не думав на роботі, як він там, - той не зрозуміє, що це таке. А на пусті образи можете не звертати уваги - дурні для хейту завжди зайдуться

Василий911 28 Февраля 20:58 #

Я б вам порадив, якщо, звісно, ваш батько при ясній пам'яті, вибирати будинок престарілих разом з ним. Щоб він теж приймав участь у цьому. Пошукайте спочатку у інтернеті, з'їздіть, подивиться, що кожен з них з себе представяє.

Пушкарева 28 Февраля 21:16 #

Доброго дня. Порадьте, будь ласка, хороший дом престарілих. Для батька. Тільки прошу не кидати тут в мене тапками. Мені й так нелегко далося це рішення. Батько потребує постійного догляду, а я на роботі. Не можу я йому дати зараз те, що потрібно.

Є державні будинки престарілих, а є приватні. Якщо ви бажаєте для свого батька нормального догляду, смачної їжї, реабалітаціх після хвороб - то звертайтеся до приватного будинку престарілих.

Я ось свого батька нещодавно відвізла до приватного будинку для людей похилого віку "Батьківський Затишок"  https://ridnyj-dim.com.ua/

До речі, якщо ви зі Львова, то вони зможуть забрати вашого родича машиною швидкої допомоги. Це якщо він лежачий. Але у мене батько ходячий. Тільки погано ходить. То ми самі доїхали.

Батьку та мені дуже сподобався цей будинок престарілих. Персонал професійний, мають медичну освіту. Відношення до стареньких, які там живуть, дуже добре.

Усі стареньки чисті, нагодовані. Кормлять смачно. Вони спілкуються між собою. Є навіть усяіки розважальні програми для них.

Для лежачих хворих є спеціальні протипролежневі матраци.

У будь який час можна провідати свого родича, ппогуляти з ним.

Взагалі те, що я там побачив, мені дуже сподобалося. Та й датько начебто довольний. Я до нього часто їжджу. 

Ось так виглядає це будинок престарілих. Шикарно, правда ) ?

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014