Вибір психолога онлайн

Василий911 18 Августа 2023

Привіт усім! Мене цікавить думка тих, хто користувався послугами психолога онлайн. Я знаю, що це зручно з багатьма плюсами, але все ж таки маю сумніви. Чи може такий підхід бути ефективним, як особиста зустріч? Чи не втрачається важлива невербальна комунікація? Як ви обирали психолога для онлайн консультацій? Буду вдячний за ваші думки та досвід!

Комментарии (5)
Пушкарева 18 Августа 2023 #

Привіт! Я користувалася послугами психолога онлайн і можу поділитися своїм досвідом. Взагалі, я вважаю, що ефективність залежить від психолога і ваших власних відчуттів. Так, можливо, трохи втрачається невербальна комунікація, але багато психологічних аспектів можна обговорити й через текстовий чат чи відеодзвінок. Я шукала психолога через спеціалізовані платформи, де багато фахівців з різними підходами. Важливо звертати увагу на відгуки і рейтинги психологів.

Василий911 18 Августа 2023 #

Пушкарева:

Привіт! Я користувалася послугами психолога онлайн і можу поділитися своїм досвідом. Взагалі, я вважаю, що ефективність залежить від психолога і ваших власних відчуттів. Так, можливо, трохи втрачається невербальна комунікація, але багато психологічних аспектів можна обговорити й через текстовий чат чи відеодзвінок. Я шукала психолога через спеціалізовані платформи, де багато фахівців з різними підходами. Важливо звертати увагу на відгуки і рейтинги психологів.

 Дякую за відповідь! Розумію, що ви праві, ефективність дійсно може залежати від психолога. Ваш досвід допомагає мені перейти через сумніви. Я також подумаю про платформи з відгуками, але все ж таки трохи хвилююся. Було б чудово почути ще думки інших людей!

Пушкарева 18 Августа 2023 #

Звісно, мені зрозумілі ваші хвилювання. Ще одна річ, на яку хочу звернути увагу, це зручність графіку консультацій при онлайн консультуванні. Це може бути особливо важливо, якщо у вас динамічний режим життя. Щодо платформ в Україні https://psychologyua.com/obraty-psykholoha/ , я можу поділитися, що ця платформа дійсно має добре підібраних психологів, профіль яких детально описаний, і є можливість підібрати, в режимі онлайн, фахівця під ваші потреби. Також вони забезпечують різні формати консультацій, щоб ви могли вибрати зручний.
Загалом, вибір психолога онлайн - це індивідуальний процес, і важливо слухати свої почуття та реакції на спілкування з фахівцем. Нехай ваш вибір принесе вам позитивний досвід і підтримку!

DovbushTaras 28 Августа 2023 #

Добре що такі платформи є і психолога можна досить швидко обрати для себе 

TinaNa 29 Августа 2023 #

Добре що такі платформи є і психолога можна досить швидко обрати для себе 

Я так само зараз зловила себе на такій думці. До психологів люди зазвичай звертаються з абсолютно різними проблемами і хочеться, щоб такий спеціаліст працював максимально професійно та добре розбирався саме в тих проблемах, з якими я до нього звернулась. Був в мене період в житті, коли працювала з психологом. Такого підібрала через https://aboutu.live/ . Дуже зручний ресурс насправді. 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014