онлайн-квести

Василий911 28 Января 16:29

 Привіт всім! Я шукаю онлайн-квести для дітей. Де можна знайти освітні та безпечні ігри? Чи є квести, які допомагають розвивати логіку та креативність?

Комментарии (4)
sanaorlov 28 Января 17:43 #

Якщо вам потрібні освітні онлайн-квести для дітей, то вам варто звернутися до https://playquest.com.ua/ на цьому сайті представлені квести, які поєднують в собі розвагу та навчання, ідеально підходящі для молодших гравців. Вибираючи квест, важливо враховувати вік дитини та її інтереси, а також звертати увагу на освітній потенціал гри. На сайті можна знайти квести, які розвивають логічне мислення, креативність, а також допомагають вивчати нові знання в ігровій формі. Також важливо, що сайт надає інформацію про вікові обмеження та тематику квестів.

OksanaOprush 15 Апреля 17:37 #

А мне кажется, что квест лучше проходить в реале.... 

TinaNa 16 Апреля 08:39 #

Интересно, есть ли у нас в Чернигове такие квест комнаты. Я бы туда своего сына точно сводила)) 

DovbushTaras 17 Апреля 09:12 #

TinaNa:

Интересно, есть ли у нас в Чернигове такие квест комнаты. Я бы туда своего сына точно сводила)) 

 Можете даже не сомневаться, что есть! У нас в Чернигове многие любят активно и увлекательно отдыхать, а квесты, как известно, интересны в любом возрасте! Как вариант - можете попробовать квест пиноккио . Сюжет очень крутой! Одновременно в квесте могут принимать участие от 2 до 5 человек. Ваш сын точно оценит этот квест! 

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014