Кондитерські вироби в Києві

Василий911 30 Ноября 2023

Доброго дня. Готуємось до свят, потрібно буде замовити смаколики в офіс. Чи може хтось поділитися своїм досвідом щодо кондитерських у Києві, зокрема, кондитерської Baker Street Bakery? Нам їх рекомендували нещодавно, але хотілося б ще відгуків. Чим саме вас вразили їхні продукти та які десерти ви пораджуєте спробувати? Буду вдячний за відповіді.

Комментарии (3)
Пушкарева 30 Ноября 2023 #

О, знаю таку кондитерську, поруч з моїм домом є одна з них. Досить якісна та смачна кондитерка у них. Круасани та макаронс від Baker Street Bakery - це окрема історія. Їхні круасани ніжно розсипаються, а макаронс мають ідеальну текстуру та смак. Зокрема, пробуйте макаронс з манго та маракуйєю - це справжній екстаз для смаку.

Василий911 30 Ноября 2023 #

Пушкарева:

О, знаю таку кондитерську, поруч з моїм домом є одна з них. Досить якісна та смачна кондитерка у них. Круасани та макаронс від Baker Street Bakery - це окрема історія. Їхні круасани ніжно розсипаються, а макаронс мають ідеальну текстуру та смак. Зокрема, пробуйте макаронс з манго та маракуйєю - це справжній екстаз для смаку.

 Дякую, що відгукнулись. От мені також сказали, щоїх торти та десерти - справжні шедеври. Мої знайомі вражені не тільки смаком, але і вишуканістю у дизайні їхніх виробів.

Пушкарева 30 Ноября 2023 #

Те, що мене найбільше вразило, це не тільки вишуканий смак, але і унікальність кожного виробу. Їхні кондитерські майстри справжні гуру в даному напрямку! Окрім того, вони дбають про деталі та використовують тільки найкращі інгредієнти. Якщо ви ще не спробували, раджу вам відвідати кондитерську в Києві https://bakerstreet.ua/ під назвою "Baker Street Bakery" та насолоджуватися смаком їхніх виробів. Ви не пожалкуєте!  Я взагалі люблю гармонію смаку та вигляду у кондитерських виробах

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014