Шукаю посібник з ремонту для Ford

Longer 30 Ноября 2023

У мене така ситуація - мій добрий старий Форд почав щось дивне видавати під капотом, і я подумав, що, можливо, настав час взятися за ремонт своїми руками. Але проблема в тому, що я повний профан у цій справі. Де можна дістати якийсь посібник з ремонту для Форда? Може, хтось стикався з подібною ситуацією і знає хороші ресурси?

Комментарии (1)
Lessik 30 Ноября 2023 #

Я теж був у такій ситуації кілька місяців тому, і знайшов чудове місце, де є все про обслуговування Ford. Там все просто і дохідливо написано, навіть новачок розбереться. Вони не тільки охоплюють широкий спектр моделей, а й уникають зайвої складності у викладі. Великий вибір інформації, і найголовніше - жодної реклами, що особливо круто. Я там знайшов всю інфу, яка мені потрібна була, і без проблем полагодив свій Форд. Удачі з ремонтом!

Вы не можете оставлять комментарии. Для этого необходимо авторизоваться или зарегистрироваться.

НОВЫЕ КОММЕНТАРИИ

ОБЛАКО ТЕГОВ

ПРАЗДНИЧНЫЕ БЛЮДА

Цитирование, использование и копирование любых материалов сайта www.chef.com.ua возможно при соблюдении следующих условий! © Chef.com.ua, 2014