Усім відомо, що гречка - це невичерпна криниця корисних речовин. На жаль, гречка, до якої ми всі звикли проходить ретельну обробку в промислових умовах - сушку, пропарювання і смаження. Після цього ми ще й варимо її, забираючи останні залишки вітамінів.
Чим корисна зелена гречка? Вона містить приблизно 13 % білка - це досить високий показник. Він високоякісний, досить легко засвоюється, чудово збалансований за складом амінокислот. Має низький глікемічний індекс. Тим, хто стежить за своєю вагою, харчуванням і рівнем цукру в крові, такий продукт підходить точно. Зелена гречка містить рутин. Він знижує артеріальний тиск, допомагає зміцнювати стінки судин, і регулює роботу серцево-судинної системи.
Знижує рівень холестерину. Відомо, що холестеринові бляшки, відкладаючись на стінках судин, перешкоджають нормальному надходженню крові до серця і мозку. Регулярно вживаючи зелену гречку і відязикавшись від усіх шкідливих звичок, істотно знижується рис інфаркту та інсульту.
Містить клітковину. Приблизно 20 % щоденної норми клітковини міститься в одній чашці цього чудового продукту, яка так потрібна для хорошої роботи шлунково-кишкового тракту. У складі гречки є тільки корисні жири. У кількісному вимірі в зеленій гречці жирів не багато всього приблизно 3 г, але вони досить корисні. Омега-6 жирні кислоти Омега-3 людський організм просто не виробляє, тому їх необхідно регулярно поповнювати в нашому організмі. А отримати їх можна тільки з їжею, і в цьому випадку гречка цілком може стати таким джерелом корисних жирів.
Поки млинці смажаться приступаємо до приготування соусу
6. У блендері перемішуємо вишню та мед, добре збиваємо. За бажанням, соус можна протерти через сито, але й у таком вигляді його смакові якості будуть на висоті
7. Подаємо млинці, попередньо поливши їх соусом. Смачного!
Комментарии
следить за комментариямиДля участі в конкурсі, Вам потрібно додати ще блог "Готовь без ограничений" там само де "завтраки"в розділі Конкурси в самому низу!